Všechno potřebné k přípravě narozeninové oslavy

Nejdůležitějším prvkem každé narozeninové oslavy je sváteční dort. Aby byl nejen chutný, ale i originálně dozdobený, je jeho přípravě věnovat dostatek času. A především popustit uzdu fantazii. Jako pomocníka využijte možnost nakoupit vše potřebné a inspirativní na jednom místě. Od všech potřebných ingrediencí na přípravu slavnostního pohoštění, po dekoraci stolu a vstupního prostoru:Narozeninová výzdoba stolu

Dokonale zpracované směsi na výrobu dortových korpusů, třených bábovek, piškotových rolád, trdelníků, arašídových trubiček, medovníku či lineckého cukroví.

Bílé a barevné potahovací a modelovací hmoty jsou nabízeny ve všech barevných odstínech. Mají vynikající konzistenci. Jsou pružné a netrhají se. Dají se jimi dozdobit jak dorty, tak moučníky.

Polevy jsou nezbytnou surovinou při zdobení jak dortů, tak zákusků. Pomerančová, pistáciová, královská na zdobení perníčků, citrónová či punčová. Čokoládové polevy patří k nejoblíbenějším a dají se jimi, pokud jsou speciálně distribuované v tubě, dokonce umělecky popisovat dortíky.

Želatiny jsou nabízeny ve formě plátkové, nebo dekorační. Ta se nabízí v práškové formě. Smíchá se s vodou a nechá se lehce provařit. Štětcem se nanáší přímo na požadovaný výrobek. Čirá želatina živočišného původu se nechává před použitím jenom nabobtnat a ihned se aplikuje na zákusek.

Čokoládové dekorace ve tvaru mrkve, kamínků, barevných šupinek, tyčinek, srdíček oživí každý cukrárenský výrobek. Vhodné jsou i číslice na narozeninový dort.

Dekorační cukr stříbrný je určený na závěrečnou dozdobu dortů, košíčků a sušenek.

 

 Narozeninový dort

Nakoupíte na jednom místě

 

Dokonce i pro bezlepkové pečení je možné nakoupit polotovary na zhotovení dortů, brownie či piškotů. Práškové směsi pro snadnou přípravu dekoračních polev jsou v nabídce s mnoha příchutěmi. I barevnými variacemi. Oblíbená je jedlá bezlepková krajka, která se jednoduše na dort nanese a nechá zaschnout.

Dotvořit slavnostní tabuli je možné pomocí dekoračních zápichů, nafukovacích balónků, potištěných vhodnými motivy či papírovými ubrousky, esteticky laděnými s okolní výzdobou.

4/5 - (1 vote)