Luxusní kuchyně ve znamení originality

Prostor, který je důležitým elementem každé domácnosti. Nejen s láskou zde se připravuje a vaří jídlo. Ale i v rámci společné snídaně či večeře se sejde celá rodina. Místnost, která stmeluje a poskytne rodině trávit společné chvíle. Kuchyně je místem, které zaujme nejen po designové stránce i vaši návštěvu.

Pořízení luxusní kuchyně je dnes mnohem snadnější. Dokonce se vám dostane nejen maximální podpory v rámci poradenství při výběru a rozhodování. Ale samozřejmostí je i dovoz a montáž u vás doma. Tímto máte záruku v kompletním servisu.

bylinky na okně

Obecné atributy v aktuální koncepci

Za velmi výrazný prvek je považována snaha utlumit charakter kuchyňského nábytku a pracovní plochy. Dochází k eliminaci standardních prvků. Jedná se především o úchyty na dvířkách u linek apod. Nyní se tak jedná o zcela plnohodnotnou moderní místnost, která ladí s celkovým interiérem bydlení. Stále častěji je preferován svěží minimalistický styl.

styl korku

Okázalost v podobě designu

První, co vás upoutá u luxusní kuchyně je bezpochyby design. Jednoduché linie, minimalismus a extravagantní prvky jsou trendem dnešní doby. Po materiálové stránce vévodí dřevo, které je nepřekonatelné. Rovněž za pozornost stojí i exotické dýhy, které spolu v kombinaci s nerezem vytvoří dokonalou eleganci a nadčasovost. Své uplatnění má i kámen, ať už v podobě přírodní či umělé formy. Materiál, který již před mnoha lety si našel cestu a jeho obliba v kuchyni setrvává.

velká kuchyň

Mezi další oblíbené a interesantní materiály náleží sklo, které vyniká dobře v kombinaci s vysokým leskem. Co se týče barevného provedení, zde stále vedou přirozené odstíny, nejčastěji se jedná o šedou. Královnou zůstává bílá, která je klasikou. Naopak poslední roky se stává více žádanou a populární černá barva.

Každopádně se jedná o kuchyň s osobitým stylem, která má i řadu užitečných vymožeností pro maximální komfort, jako jsou napříkad různé výklopné či výsuvné možnosti otvírání dvířek bez potřebných úchytů.

3.3/5 - (3 votes)