Jedinečné kouzlo okamžiku

Máte doma novorozence? Ač vám to tak právě možná nepřijde, čas plyne velice rychle a vy najednou zjistíte, že vám dětství vašich ratolestí proteklo mezi prsty. Možná si nestihnete užít každý okamžik naplno tak, jak byste si přáli. Můžete ale tyto okamžiky nechat zachytit a moci si na ně tak v budoucnu kdykoliv vzpomenout prohlížením rodinného alba. Nepromeškejte jedinečnou příležitost a nechte ho vyfotit v profi ateliéru v jeho prvních týdnech života, kdy ještě většinu dne prospí a ve spánku je tím nejroztomilejším zázrakem. Nejspíš toho máte po narození vašeho nového přírůstku do rodiny až nad hlavu, ale tato etapa života je jedinečnou možností k tomu, aby vznikly opravdu krásné obrázky vašeho malého uzlíčku lásky.

miminko

Newborn focení miminek je skvělá možnost, jak zvěčnit vaše děťátko v různých roztomilých pózách, kdy se pak bude skvěle vyjímat ve vašem rodinném albu. Nad snímky vzniklými v profesionálním ateliéru se pak budete moci společně s prarodiči rozněžňovat a v budoucnu vzpomínat na to, jak vaše děťátko bylo malinkaté. Holčičky ozdobí různé něžné čelenky nebo růžové dečky, chlapečci se zase mohou nechat zvěčnit třeba s něčím typicky klučičím. Při newborn focení je spousta možností, jak dát prostor fantazii a mohou tak vzniknout opravdu pěkné a nezapomenutelné okamžiky.

batole

Originalita a fantazie
Nechte si vytvořit krásné a originální snímky s fantazií. Díky velké nabídce zajímavých dekorací a pozadí tak budou snímky vašeho novorozence jedinečné.
Kouzelné fotografie pak může vzniknout při pózování společně s rodiči nebo se staršími sourozenci. Z takto vzniklých snímků pak na vás dýchne láska a nevinnost.
Navštivte proto co nejdříve po narození vašeho nového přírůstku do rodiny profi ateliér, abyste mohli obohatit vaše rodinné album o jedinečné a krásné snímky vašeho děťátka. Vytvořte si rodinné album plné jedinečných a nezapomenutelných vzpomínek plných lásky a radosti.

3/5 - (5 votes)